Spolek lékařů v Pardubicích ČLS JEP

O Spolku

Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně je dobrovolné a nezávislé sdružení fyzických osob – lékařů, farmaceutů a ostatních pracovníků ve zdravotnictví a příbuzných oborech, příp. osob právnických.

Výbor Spolku

Členové výboru:
  • Předseda – MUDr. Jan Vodička, Ph.D. (tel. +420 466 015 301, e-mail jan.vodicka@nempk.cz)
  • Vědecký sekretář – MUDr. Mária Hácová (tel. +420 466 013 401, e-mail maria.hacova@nempk.cz)
  • doc. MUDr. Edvard Ehler, CSc.
  • Dr. med. Germund Hensel, Ph.D.
  • MUDr. Vladimír Červinka, Ph.D.
  • MUDr. Karel Mencl, CSc.
  • MUDr. David Stuchlík
  • MUDr. Jiří Vondrák, Ph.D.
Revizní komise:
  • Předseda – MUDr. Petr Formánek (tel. +420 466 012 104, e-mail petr.formanek@nempk.cz)
  • MUDr. Zuzana Kala Grofová
  • MUDr. Jiří Matyáš
Sekretářka:
  • Jana Komárková (tel. +420 466 015 327, e-mail jana.komarkova@nempk.cz)
    Klinika ORL
    Pardubická nemocnice
    Kyjevská 44
    532 03  Pardubice

Členství

Členské příspěvky
  • Základní členství v ČLS JEP: 400 Kč/rok (od 1. 1. 2019)
  • Spolek lékařů v Pardubicích: 50 Kč/rok (od 60-62 let 20 Kč/rok)
 Přihláška nového člena:
Změny v osobních údajích, žádosti o slevy, zrušení členství:

Ocenění

Za každý školní rok jsou vyhlášeny tři nejlepší přednášky mladých lékařů (do 35 let).

Vybraným lékařům náleží finanční odměna:

1. nejlepší přednáška 5000 Kč
  2. nejlepší přednáška 3000 Kč
  3. nejlepší přednáška 2000 Kč

Nejlepší přednášky za rok 2020/2021:

1. MUDr. Jan Málek, MUDr. Jan Večeřa, MUDr. Martin Kubrycht, MUDr. Petr Vojtíšek, CSc., MUDr. Jan Matějka, Ph.D.: Zátěžový ultrazvuk plic u pacientů s námahovou dušností (Kardiologické odd.)

2. MDD. Klára Dušková, MUDr. Aleš Vrbacký: Ameloblastom (Stomatochirurgie)

3. MUDr. Thierry Ghosh, MUDr. Miroslav Kasík, MUDr. Jan Flašar, MUDr. Lukáš Sákra, PhD.: Nový způsob provedení anastomózy po oesophagectomii (Chirurgická klinika)

Přednáškové večery

• Přehled přednášek nalezenete níže v dokumentech ke stažení – aktuální zařazení přednášek se může v průběhu roku měnit

Jak přihlásit přednášku

Zájemci o prezentaci přednášky mohou své návrhy zasílat na e-mail maria.hacova@nempk.cz.

Přednášku mohou zaslat lékaři Pardubické nemocnice, členové Spolku lékařů v Pardubicích i externí lékaři. O přijetí přednášky a termínu prezentace budou zájemci s dostatečným předstihem informováni.

Změny názvů přednášek, přihlášky či jiné změny zasílejte na e-mail jana.komarkova@nempk.cz.