Centrum zátěžové diagnostiky a sportovní medicíny

Sportovní preventivní prohlídky pro věřejnost jsou pozastaveny. Děkujeme za pochopení.

Provoz Centra zátěžové diagnostiky a sportovní medicíny byl zahájen v srpnu 2014. Toto pracoviště kardiologického oddělení Interní kliniky, které bylo vybaveno moderními přístroji ve spolupráci se společností CompekMedicalServices, s. r. o., rozšiřuje současné možnosti neinvazivní kardiologie. Umožňuje kvalitnější vyšetření kardiologických pacientů v rámci současných standardů péče a realizaci programů specifické rehabilitace kardiaků a programy pro pacienty s metabolickým syndromem. Kvalitní přístrojové a personální vybavení umožňuje rovněž zátěžové funkční vyšetření rekreačních i profesionálních sportovců.

Pracoviště nabízí

• kvalitní servis pro zátěžové testy pacientům s nemocemi kardiovaskulárního aparátu
  • lékařské sportovní prohlídky a sportovní poradenství

Sportovní prohlídka a kompletní funkční zátěžové vyšetření umožňují odhalit skryté abnormality nebo onemocnění kardiovaskulárního aparátu (prevence náhlého úmrtí sportovců).

Ceník výkonů nehrazených zdravotní pojišťovnou (ceny jsou včetně DPH)

Sportovní prohlídka 1200 Kč
Spiroergometrie se sportovní prohlídkou 2000 Kč
Sportovní prohlídka pro sportovní týmy 1100 Kč