Lékaři ORL kliniky operovali prasklý ušní bubínek před televizními kamerami

1. července 2016
Štáb Východočeské televize V1 navštívil s kamerou operační sál Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku Pardubické nemocnice.

Jaké zdravotní obtíže způsobuje prasklý ušní bubínek? Jak vypadá operační zákrok? Jaký je průběh rekonvalescence?

To vše se můžete dozvědět z reportáže TV V1 ve Východočeských zprávách, v nichž můžete vidět tuto operaci, kterou prováděl přednosta ORL kliniky Jan Vodička.

Videozáznam Východočeských zpráv TV V1 najdete zde (reportáž z operace začíná v čase 1:00)