Od příštího týdne se v Pardubické nemocnici provádí nové PET/CT vyšetření. Objednat se je možné už nyní.

Od příštího týdne se v Pardubické nemocnici provádí nové PET/CT vyšetření. Objednat se je možné už nyní.
2. února 2021
Od příštího týdne bude i v Pardubické nemocnici dostupné vyšetření na přístroji pozitronové emisní tomografie v kombinaci s výpočetním tomografem (PET/CT). Provoz nového přístroje bude zahájen za účasti specialistů firmy Siemens od pondělí 8. února 2021.

Už nyní je možné se na vyšetření objednat. Vyplněnou žádanku na vyšetření je nutné doručit na recepci radiodiagnostického oddělení Pardubické nemocnice – osobně či poštou. V případě osobního předání je možné si rovnou domluvit termín vyšetření, v případě zaslání žádanky poštou budou o termínu vyšetření pacienty informovat pracovníci oddělení. 

Další aktuality

Většina infekčních onemocnění je vyléčitelná, ne pouze léčitelná. Infekční lékařství je velice perspektivní obor, říká mladý lékař

8. prosince 2022

Záněty nervového systému, diagnostika horeček včetně takových, které nemají jasný původ, virové hepatitidy, ale třeba i očkování. Rozmanitost oboru a také jeho perspektiva do budoucna byla jedním z důvodů, proč si Matěj Zdražil, lékař Pardubické nemocnice, vybral infekční lékařství jako ten „svůj“ obor.