ORL klinika Pardubické nemocnice zve na preventivní vyšetření v rámci Světového dne hlasu

20. dubna 2022
Obtíže s hlasivkami, déletrvající chrapot nebo dlouhodobé bolesti v krku. Právě tyto varovné signály by měly člověka zavést do ordinace odborníka. ORL klinika Pardubické nemocnice se i letos připojuje ke Světovému dni hlasu, který poukazuje na prevenci a léčbu hlasivek.

Hlas je důležitým prostředkem v dorozumívání se, proto je nutné věnovat mu náležitou péči. I letos se na půdě Pardubické nemocnice uskuteční preventivní akce zaměřená na vyšetření hlasivek, která se každoročně těší velkému zájmu veřejnosti. Ve čtvrtek 21. dubna od 10 do 12 hodin bude foniatrická (hlasová) ambulance v přízemí budovy č. 6 otevřena veřejnosti i bez objednání. V tento čas bude odborník k dispozici každému, kdo má obtíže s hlasem, dlouhotrvající chrapot nebo bolesti v krku.