Radiodiagnostické oddělení bude pořádat kurzy UZ navigované centrální kanylace

24. srpna 2016
Radiodiagnostické oddělení Pardubické nemocnice ve spolupráci s Radiologickou klinikou FN Hradec Králové pořádá kurzy UZ navigované centrální kanylace.

Kurzy se budou konat 20. září 2016 a 13. prosince 2016 od 8.15 hod. v seminární místnosti RDG oddělení Pardubické nemocnice (budova č. 14, I. patro). V programu jsou dva přednáškové bloky a dva workshopy.

Odborný garant kurzu je MUDr. Vendelín Chovanec, Ph.D. (Radiologická klinika FN Hradec Králové, RDG oddělení Pardubické nemocnice). Bude zároveň jedním z lektorů, dalšími jsou MUDr. Jan Hájek, Ph.D., a MUDr. Pavel Chytrý z RDG oddělení Pardubické nemocnice.

Vzdělávací akce je pořádaná dle Stavovského předpisu ČLK č. 16, bude zařazena do systému celoživotního vzdělávání lékařů a ohodnocena 3 kredity. Kurz je určen pro 10-11 účastníků – lékařů a je bez poplatku.

Případné dotazy – telefon 466 013 316 (MUDr. J. Hájek, MUDr. V. Chovanec).

Závaznou přihlášku obsahující jméno, oddělení, telefon, email zasílejte na emailovou adresu j.hajek@nemocnice-pardubice.cz. Do přihlášky uveďte, ve kterém z výše uvedených termínů chcete kurz absolvovat.