Radioporadna se věnovala tématu nedoslýchavosti a obtížím se sluchem

23. prosince 2017
Obtíže se sluchem. To bylo téma Radioporadny Českého rozhlasu Pardubice s hostem z Pardubické nemocnice.

K mikrofonu ve studiu Českého rozhlasu Pardubice opět usedl host z Pardubické nemocnice. tentokrát jím byl přednosta Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku Jan Vodička. V pořadu Radioporadna se věnoval tématu nedoslýchavosti a obtíží se sluchem. Tedy problematice, která může významně ovlivnit kvalitu života nemocného.

„Nedoslýchavost je velice široký pojem. V podstatě se jedná o jakékoliv potíže, které způsobují, že neslyšíme tak jako zdravý člověk,“ říká přednosta Vodička, který v průběhu pořadu hovořil mimo jiné o stupních nedoslýchavosti, o průběhu vyšetření a samotné léčby, nebo třeba o správné péči o uši.

Záznam Radioporadny o nedoslýchavosti s přednostou ORL kliniky si můžete poslechnout zde.

Archív pořadů Radioporadna s lékaři z Pardubické nemocnice